Росія почала запускати ракети Кинджал з літаків Су-34 — ЗМІ

Росія почала запускати ракети Кинджал з літаків Су-34 - ЗМІ

Фото: Wikipedia Су-34 тепер може запускати ракети Кинджал

Від початку носієм ракет Кинджал були спеціально обладнані для цього перехоплювачі МіГ-31К, яких у Росії не так багато.

Російські агресори почали застосовувати аеробалістичні ракети Кинджал з винищувачів-бомбардувальників Су-34. Про це повідомляє ТАРС з посиланням на джерело у Міноборони РФ у понеділок, 4 вересня.

«Літак Су-34 застосував гіперзвукову ракету Кинджал у ході «СВО». Перший екіпаж, який успішно виконав таке завдання, був представлений до держнагород», – заявив співрозмовник агентства.

Кинджал – це російський комплекс із аеробалістичними ракетами які у Росії продовжують називати «гіперзвуковими». Від початку носієм ракет були спеціально обладнані для цього перехоплювачі МіГ-31К, яких у Росії не так багато.

Разом з тим російські ЗМІ повідомляли, що під Кинджали планують переобладнати стратегічні бомбардувальники Ту-22М3 та Су-34.

У свою чергу журналіст Андрій Цаплієнко стверджує, що використання Кинджалів із Су-34 збільшить шанси на збиття цих ракет.

«Бо висотний та швидкісний МіГ-31К був частиною авіаційного комплексу, який забезпечував «гіперзвук». Технічні характеристики Су-34 повною мірою не дозволяють це зробити», – заявив він.

Нагадаємо, 11 серпня востаннє Росія атакувала Україну ракетами Кинджал. Одну з них вдалося збити, а ще чотири вдарили по аеродрому в Коломиї в Івано-Франківській області. Ціллю ворога були молоді пілоти, які навчатимуться на F-16/

Джерело