Російські добровольці показали відео операції у Бєлгородській області

Російські добровольці показали відео операції у Бєлгородській області

Фото: Скріншот Російські військові шукають місце для укриття серед будинків місцевих жителів

Легіон Свобода Росії опублікував відео операції, яку він провів на території Білгородської області Росії.

Під час операції легіону Свобода Росії та Російського добровольчого корпусу в Бєлгородській області російські військові ховались в будинках місцевих жителів і під огорожами попри те, що мали численну перевагу та добре знали місцевість. Про це завив легіон Свобода Росії у Telegram.   «Перше відеозведення нашої операції в Бєлгородській області. Кадри, що демонструють боягузтво і непрофесіоналізм путінських військ. Маючи чисельну перевагу, діючи на знайомій їм території, солдати ЗС РФ панічно ховалися в посадках і під парканами», — йдеться у повідомленні.   Добровольці зазначили, що військові РФ «хотіли пограти в хованки, але артилеристи з легіону Свобода Росії грають краще».
  «Тут же — знищена і пошкоджена техніка, яка більше не поїде російськими дорогами руйнувати українські міста», — додали в легіоні.

Нагадаємо, 22 травня влада Бєлгородської області РФ заявила, що до прикордонного Грайворонського району нібито увійшла «українська диверсійно-розвідувальна група». У трьох селах начебто відбулися бої. У регіоні близько доби діяв режим контртерористичної операції.
  Російській добровольчий корпус та легіон Свобода Росії заявили про початок операції у Бєлгородській області зі звільнення Росії від режиму Володимира Путіна. Українська розвідка зазначила, що на території Бєлгородської області діють лише росіяни, які створюють «смуга безпеки» для захисту українців.

Пізніше командир РДК Денис White Rex розповів, що Російський добровольчий корпус та легіон Свобода Росії зайшли в Білгородську область РФ на 42 км углиб, найактивніша фаза їхніх дій позаду, однак операція ще триває.

Нові прориви. Ситуація в Бєлгородській області

Джерело