Російські СОЛЬдати. Відео покарань в армії РФ. 18+

Російські СОЛЬдати. Відео покарань в армії РФ. 18+

Фото: кадр з відео Жорстокі покарання в російській армії

Стрілянина з автомата і риття собі могил – так в російській армії почали боротися з масовим вживанням наркотиків.

Російська армія за час повномасштабного вторгнення в Україну «прославилась» своєю жорстокістю. Військові РФ здійснюють звірства не тільки проти українців, а навіть проти своїх товаришів по службі. Протягом останнього тижня пропагандистські військові пабліки заполонили відео знущань над солдатами. Основна причини садизму в армії РФ – це масове вживання наркотиків.

Армія СОЛЬдантів

У вересні цього року російське видання Верстка заявило, що до 15% військових РФ, що воюють зараз в Україні вживають наркотики, зокрема амфетамін, канабіс, на наркотична «сіль». Джерела видання серед солдат розповіли, що психотропні речовини легко отримують навіть на передовій.

На умовах анонімності ще однин військовий повідомив журналістам, що в армії РФ досить високий рівень злочинів і смертей, пов’язаних зі зловживанням алкоголем і наркотиків.

«Однією з основних причин поганої російської дисципліни та зловживання психоактивними речовинами, ймовірно, залишається відсутність у бойових частин можливості відійти від лінії фронту», — пояснили в британській розвідці.

«Російські командири, ймовірно, часто карають наркоманів та алкоголіків, направляючи їх до штурмових загонів Шторм-Z, які фактично стали каральними підрозділами», — кажуть у відомстві.

Окрім цього командири намагаються фізично карати порушників. Як підтвердження цьому є низка відео в російських військових пабліках. Так, на одному із записів над солдатом РФ, який перебуває під впливом наркотичних речовин, знущаються його товариші по службі.

Пізніше садисти тягнуть військовослужбовця у бік величезної ями, яку попередньо викопали його такі ж товариші, що проштрафилися. На цьому відео переривається. Чи залишився живий солдат, що благає про помилування, невідомо.

«Через них загинули пацани з першої роти»

На інших відео російські військові дуже жорстоко карають своїх товаришів по службі. За їхніми словами, під впливом «солей» солдати відмовились йти в бій, чим підставили інших.

«Вони ну*уярилися солі і боялися самі себе. І просто не пішли, струхнули. Передали цю свою боягузливість іншим, забракло морального духу, зламали його іншим. Через них загинули пацани з першої роти. Ми зараз їх тут караємо», — каже на записі один із росіян.

Він також запросив до покарання «побратимів» загиблих військових.

«Хочете — виїжджайте сюди, я вам їх віддам на поталу. Через них загинули пацани з першої роти. Зараз ми їх караємо», — додав чоловік.

Цікаво, що подібні відео масово ширяться мережею уже кілька днів, проте ні військове, ні політичне керівництво Росії традиційно не спромоглося прокоментувати те, що відбувається.

Також не засудили таку поведінку в армії РФ російські так звані воєнкори.

 

Джерело