Вибухи у Бєлгороді: Росія звинуватила Україну у запуску трьох ракет

Фото: t.me/Tsaplienko Вибух у районі Бєлгорода

Внаслідок обстрілів «тяжку шкоду здоров’ю» отримали вісім громадян РФ. Також було пошкоджено 21 одиницю техніки та згорів військовий склад.

 

У Росії порушили кримінальну справу за фактом вибухів на військовому складі у Бєлгородській області наприкінці березня. Як причину вказано нібито обстріл українськими військовими ракетами Точка-У. Про це повідомляє російський Слідком у четвер, 7 квітня.

Стверджується, що 29 березня «українські військовослужбовці, застосувавши тактичний ракетний комплекс Точка-У, «здійснили з території Харківської області у напрямку Білгородської області не менше трьох пусків ракет, споряджених касетними елементами, що вражають, використання яких заборонено міжнародними конвенціями».

Внаслідок обстрілів «тяжку шкоду здоров’ю» отримали вісім громадян РФ. Також було пошкоджено 21 одиницю техніки.

«В результаті пожежі і вибухів, що послідували за ним, зруйнований склад, розгорнутий у місці тимчасової дислокації військової частини», — заявили в Слідкомі.

Там порушили кримінальну справу за статтею про застосування заборонених засобів та методів ведення війни (ч.1 ст.356 КК РФ).

Нагадаємо, увечері 29 березня з’явилися повідомлення про пожежу на військових складах у Бєлгороді. Пізніше місцеві ЗМІ повідомили, що причиною інциденту є «людський фактор».

Своєю чергою, український Генштаб заявив, що інцидент у Бєлгороді виник унаслідок «типового застосування» застарілих боєприпасів військовослужбовцями РФ.

 

Джерело