У Бєлгороді знову чутно вибухи, видно стовп диму

Фото: Радио Свобода Стовп диму біля Бєлгорода

У соцмережах пишуть, що, можливо, було підірвано військову базу, поки жодних коментарів щодо надзвичайної ситуації від місцевої влади немає.

Очевидці повідомляються про серію вибухів невстановленого походження в російському Бєлгороді.

На фото та відео на околицях міста видно стовп сірого диму. Подія, за словами очевидців, сталася між 14:10 та 14:25 у неділю, 1 травня.

У соцмережах пишуть, що, можливо, було підірвано військову базу. Поки що жодних коментарів щодо надзвичайної ситуації від місцевої влади немає.

Після повідомлення про вибухи з’явилася інформація, що у Бєлгороді з обох боків перекрито міст через Сіверський Донець.

Вибухи у Бєлгороді підтвердив у своєму Telegram-каналі кремлівський пропагандист Олександр Коц.

Блогер з Conflict Intelligence Team Руслан Левієв пише, що було видно гелікоптери Мі-8 і Ка-52. За даними CIT, одним з вертольотів міг прибути до Бєлгорода голова Генштабу РФ Валерій Герасимов, звідти літаком він вилетів до Москви. За даними ЗМІ, Герасимов нещодавно перебував в українському Ізюмі, біля якого йдуть бої ЗСУ та російських окупантів.

При цьому Левієв зазначає, що дим видніється не над аеродромом, де міг бути Герасимов. За неперевіреними даними, вибух стався у районі села Калініне Яківлівського району Бєлгородської області.

Нагадаємо, що у сусідній з Україною Курській області Росії обрушилася конструкція залізничного мосту.

Увечері 29 березня з’явилися повідомлення про пожежу на військових складах у Бєлгороді. Пізніше місцеві ЗМІ повідомили, що причиною інциденту є «людський фактор».

У свою чергу український Генштаб заявив, що інцидент у Бєлгороді виник унаслідок «типового застосування» застарілих боєприпасів військовослужбовцями РФ.

Джерело