У Пентагоні заявили, що навчання українців на танках Abrams можуть початися наступного тижня

Близько 250 українських військовослужбовців прибудуть цього тижня до Німеччини для участі в навчаннях для роботи з танками M1A1 Abrams.

Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на заяву представника Пентагону, передає Укрінформ.

"Збройні сили США почнуть навчання українських військових роботі з танками M1A1 Abrams протягом наступного тижня або близько того", — заявив офіційний представник Пентагону бригадний генерал Пет Райдер.

За даними джерела, 250 українських військовослужбовців тренуватимуться на 31 танку Abrams, які прибули до Німеччини на початку цього місяця.

Очікується, що навчання в Німеччині триватиме близько 10 тижнів і буде зосереджене на тому, як керувати танками, як маневрувати ними в загальновійськовому бою і обслуговувати цю техніку.

За словами співрозмовника, структура курсу буде аналогічною до попередньої американської програми навчання роботі на броньованих бойових машинах Bradley і Stryker, які були надані Україні на початку цього року.

Міцна броня і газотурбінний двигун Abrams потужністю 1500 кінських сил роблять його набагато досконалішим, ніж танки радянської епохи, які Україна використовувала з початку війни.

Представники Пентагону заявляють, що ще одна партія бронетехніки в кількості 31 танка M1A1 Abrams проходить ремонт у Сполучених Штатах і буде доставлена в Україну до осені.

Як повідомляв Укрінформ, Сполучені Штати уже доправили до Німеччини три десятки навчальних танків М1 Abrams, на яких незабаром тренуватимуться українські захисники.

Источник