У РФ через біржі праці шукають охочих повоювати в Україні — ЗМІ

У РФ через біржі праці шукають охочих повоювати в Україні - ЗМІ

Фото: АР Росія шукає «гарматне м’ясо» через біржі праці

У червні російська влада шукала понад 22 тисячі військовослужбовців для відправки їх до України.

Влада Росії розпочала пошук підкріплення для своєї армії в Україні через державні біржі праці. Зокрема, портал Робота Росії у червні займався пошуком понад 22 тис. військовослужбовців, повідомляє у четвер, 7 липня, російське видання Важные истории.

«За нашими оцінками, у середині червня через держспортал Робота Росії влада шукала понад 22,2 тис. військовослужбовців. Опитані редакцією експерти вважають, що ці цифри побічно говорять як про втрати російської армії, так і про загальну проблему з набором за контрактом», — йдеться у повідомленні.

За інформацією видання, 74-а окрема мотострілецька бригада з Кемеровської області хоче найняти 187 осіб, переважно водіїв та стрілків. У середині травня 485 військовослужбовців бригади загинули, намагаючись форсувати річку Сіверський Донець.

Також шукають поповнення підрозділу, який може бути причетний до воєнних злочинів у Бучі. Так, псковські десантники (104 гвардійський десантно-штурмовий полк, в/ч №32515) набирають 300 осіб. У 64-му мотострілецьку бригаду з Хабаровського краю (в/ч № 51460) шукають 356 осіб, що порівняно з чисельністю одного батальйону (всього в бригаді їх має бути три).

У підрозділі підтвердили, що нових людей відправлять на війну до України. Там кажуть, що укладають контракт лише за готовності їхати на війну.

Найбільше, 1270 людей, шукає 37-ма мотострілецька бригада з Бурятії. Цей російський регіон посідає друге місце за кількістю смертей військовослужбовців.

Нагадаємо, сьогодні британська розвідка розповіла, як Кремль обходить оголошення мобілізації, не бажаючи визнавати, що країна бере участь у війні.

Кремль має намір змусити всі підприємства РФ обслуговувати армію — ISW

Джерело