У РФ масово набирають контрактників — РНБО

У РФ масово набирають контрактників - РНБО

Фото: СНБО У РФ масово набирають контрактників

У регіональних центрах зайнятості Росії з’явилося понад 22,2 тисячі вакансій для військовослужбовців за контрактом.

Російська влада не оголошує мобілізацію, але продовжує масово набирати контрактників. Про це повідомляє центр протидії дезінформації РНБО.

Повідомляється, що в регіональних центрах зайнятості Росії з’явилося понад 22,2 тисячі вакансій для військовослужбовців за контрактом.

«Щонайменше сім підрозділів, що воювали в Україні, розмістили вакансії про набір снайперів, навідників, водіїв, санітарних інструкторів та інших фахівців. Деякі з таких підрозділів — 64-та мотострілецька бригада з Хабаровського краю (в/ч №51460) та 104- й гвардійський десантно-штурмовий полк (в/ч №32515), причетні до вбивств та тортур мирних жителів у місті. Найбільше людей шукає 37-та мотострілецька бригада (в/ч №69647) із Бурятії, яка на другому місці за кількістю загиблих», — йдеться у повідомленні.

У РНБО стверджують, що ці вакансії вказують на втрати російської армії та загальну проблему з набором військовослужбовців.

За даними британської розвідки, саме відсутність людських ресурсів змусила російські війська взяти паузу перед наступом на Донбас, — стверджують у РНБО.

Нагадаємо, у війні з Україною РФ уже втратила 37 200 військових.

Джерело