У РФ мають намір запровадити зовнішнє управління компаній, що пішли з ринку

У РФ хочуть запровадити зовнішнє управління в компаніях, що залишили ринок

Зовнішнє управління може торкнутися компаній, які на чверть перебувають під контролем особи з «недружньої» держави.

 

У російську Держдуму внесли законопроект про запровадження зовнішнього управління в іноземних компаніях, які згорнули свій бізнес у РФ. Про це у вівторок, 12 квітня, повідомляє Интерфакс.

У проекті закону від провладної партії Єдина Росія наголошується, що іноземним власникам збережуть можливість поновити роботу в Росії або продати пакет акцій.

Так, документ дозволяє у разі припинення діяльності компанії вводити у ній зовнішнє управління, якщо компанія більш ніж на 25% належить іноземним особам з «недружніх країн» .

Зовнішнє управління запроваджуватиметься рішенням суду. При цьому власник зможе за п’ять днів відмовитись від зовнішнього управління, якщо відновить роботу або продасть частку за умови збереження бізнесу та працівників – інакше суд на 3 місяці призначає тимчасову адміністрацію.

Потім акції нової організації виставляються на торги, а стара ліквідується. Покупець нової організації зобов’язується зберегти, щонайменше, 2/3 трудового колективу і, щонайменше, рік продовжувати діяльність старої організації.

Раніше повідомлялося, що у РФ мають намір націоналізувати 60 іноземних компаній.

Країна без McDonald’s. Втеча бізнесу з РФ

Джерело