У РФ священник жорстоко вбив і розчленував дружину — соцмережі

У РФ священник жорстоко вбив і розчленував дружину - соцмережі

Фото: Mash Ієрей Михайло Зубарєв

Ієрей Михайло Зубарєв спочатку зарізав дружину, а потім розчленував. Голову жінки сховав у холодильнику, де її знайшли їхні спільні діти.

У російському місті Нижньокамську священник храму святого праведного Іоанна Кронштадтського жорстоко вбив і розчленував дружину. Про це повідомив російський ТГ-канал Mash.

«За нашою інформацією, ієрей Михайло Зубарєв спочатку зарізав дружину, а потім розчленував. Голову жінки сховав у холодильнику, де її знайшли їхні спільні діти», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основною версією вбивства називають ревнощі.

Клірик Михайло Зубарєв переїхав до Казані з Мурманської області. У 2016-му був нагороджений правом носіння наперсного хреста (однієї зі знакових нагород у духовенстві) за вірну роботу на благо Церкви. З 2019 року керував відділом із тюремного служіння Чистопольській єпархії. За словами представників Татарстанської митрополії, з 11 жовтня Зубарєв перебуває на лікарняному, — пише Mash.

Нагадаємо, у Волновасі розстріляли дев’ятьох мирних жителів – сім’ю з двома дітьми. Їх тіла знайшли у приватному будинку. На момент розстрілу всі жертви спали.

В РФ заявили про про затримання причетних до вбивства.

Джерело