У Росії затримали топ-менеджера оборонного заводу за держзраду

У Росії затримали топ-менеджера оборонного заводу за держзраду

Фото: Скриншот ФСБ затримала «шпигуна» на авіазаводі у Підмосков’ї

Підозрюваний нібито передав Україні фотографії фрагментів креслень деталей бойової авіаційної техніки.

Співробітники російської ФСБ затримали у Московській області співробітника оборонного заводу за державну зраду. Про це повідомляє ТАСС у вівторок, 13 вересня.

«Федеральною службою безпеки викрито у державній зраді громадянина Росії, який здійснив передачу Україні відомостей на шкоду безпеці Російської Федерації», — стверджують у ФСБ.

Вказано, що підозрюваний обіймав посаду директора з якості авіаційного заводу.

«Маючи допуск до технічної документації з грифом «цілком таємно», мешканець Московської області здійснив за допомогою мобільного телефону фотографування фрагментів креслень деталей бойової авіаційної техніки, після чого за допомогою електронних каналів зв’язку передав зазначені матеріали громадянинові України — співробітнику Одеського авіаційного заводу», — додали в російській спецслужбі.

Стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого статтею про державну зраду (ст.275 КК РФ). Обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Раніше повідомлялося, що ФСБ шукає вихідців з України для звинувачення у «терактах». Групи людей у ​​цивільному, які представляються співробітниками ФСБ, проводять у Москві поквартирний обхід, заявили в українській розвідці.

Джерело