ЗМІ підтвердили загибель в Україні 197 російських пілотів

ЗМІ підтвердили загибель в Україні 197 російських пілотів

Фото: Вікіпедія Гелікоптер Ка-52

Російська сторона з червня по жовтень втратила понад 370 офіцерів, зокрема й двох генералів, повідомляє ВВС.

Щонайменше 197 російських льотчиків загинули на війні проти України. Найбільші втрати фіксують серед російських мотострілків та Повітряно-десантних військ. Про це повідомляє російська служба ВВС.

Опозиційні російські журналісти встановили імена 36 325 окупантів, що загинули під час вторгнення Росії в Україну (мається на увазі, що журналісти мають поіменний список, тоді ж як цифри Генштабу ЗСУ значно вищі через урахування неідентифікованих тіл окупантів).

Останнім часом фіксується загибель більшої кількості професійних військових РФ, що брали участь у боях з початку повномасштабної війни проти України.

З червня до кінця жовтня російська сторона втратила понад 370 офіцерів, зокрема й двох генералів.

Серед так званих російських елітних військ найбільше втрат зазнали Повітряно-десантні війська РФ, на другому місці — морська піхота, третє — Росгвардія.

Крім того, вдалося підтвердити, що на війні загинули щонайменше 197 російських льотчиків.

Російське керівництво приховує втрати своїх військ у війні проти України. Не розкриваються також втрати техніки, авіації та інших засобів війни.

Як ми вже писали раніше, російські війська вночі 10 листопада атакували територію України із застосуванням дронів-камікадзе типу Shahed-136/131. Ворог випустив п’ять безпілотників, чотири з них було знищено українськими силами ППО.

Крім того, Головне управління розвідки Міноборони провело спецоперацію в окупованому Криму. Зазначається, у селищі Чорноморське на заході тимчасово окупованого Криму розвідники уразили два російських швидкісних десантних катери.

Джерело