Ракові клітини самознищуються за 48 годин.
Зростаючі в кожному дворі кульбаби володіють величезним потенціалом, спрямованим на боротьбу з раком, інформує Ukr.Media.
Хемо-резистентна меланома є найбільш поширеним типом раку, що вражає людей у віці від 25 до 29 років.
Єдиний варіант лікування, який пропонують лікарі — це хірургічне висічення пухлини і навколишніх тканин. Ще підключається імунотерапія, яка зазвичай не працює, якщо меланома метастазувала.
Однак все може змінитися завдяки скромній рослині, від якої позбуваються як від бур'яну. Дослідження кафедри хімії та біохімії при Університеті Віндзора в Онтаріо свідчить, що екстракт з кореня кульбаби призводить до самознищення клітин меланоми, без будь-якого токсичного ефекту.
Фактично, ракові клітини розкладаються протягом 48 годин, у той час як здорові клітини залишаються недоторканими!
Здоров'я в чашці чаю
Організація Mitacs разом з AOR Inc. створили концентрований порошок з кульбаби, який потрібно пити як чай.
AOR справила 6000 доз цього чаю для клінічних випробувань, які будуть проходити в онкологічному центрі Віндзора. Брати участь будуть 30 пацієнтів з різними видами раку, включаючи лейкемію, яким не допомогла традиційна терапія.
"Ми змогли підтвердити вплив простого водного екстракту кореня кульбаби на різні типи ракових клітин, і відзначили його ефективність проти людського Т клітинного та хронічного мієломоноцитарного лейкозу, раку підшлункової залози і товстої кишки" — кажуть дослідники.
Лікарі-онкологи відзначають покращення у пацієнтів, що вживають звичайний порошок кореня кульбаби. Концентрований чай може виявитися ще більш ефективним, потенційно рятуючи незліченні життя.
Кульбаба проти раку
Дослідження, опубліковане у Міжнародному онкологічному журналі в 2008 році, показало, що чай з кореня кульбаби зменшує кількість клітин раку молочної залози і передміхурової залози.
Наступний звіт в тому ж журналі показав, що дієтична добавка, що містить кульбабу, пригнічує ріст клітин раку передміхурової залози. Екстракти кульбаби продемонстрували свою ефективність при лікуванні раку молочної залози та лейкемії в традиційній китайській медицині, а також в американській медицині.
Крім того, екстракт кульбаби перспективний для боротьби з раковими клітинами товстої кишки та підшлункової залози.
Чим ще корисна кульбаба
Лікарські властивості кульбаби на цьому не закінчуються. Корінь може також стимулювати секрецію жовчі, подолати алергію, знизити рівень холестерину і очистити печінку. Крім того, він містить велику кількість вітаміну А і вітаміну К.
Це всього лише одне з багатьох натуральних ліків, яке демонструє великі перспективи в лікуванні станів, з якими не впоралася звичайна медицина.
Виходить, що на теренах нашої планети ростуть незліченні природні ліки, і вони просто чекають, коли їх знайдуть!
Залиште відповідь