На Луганщині внаслідок обстрілу росіянами загинули 16-річний брат та його старша сестра — Події

На Луганщині внаслідок обстрілу росіянами загинули 16-річний брат та його старша сестра - Події

Фото: t.me/luhanskaVTSA/10755

У вівторок, 23 травня, по обіді росіяни обстріляли Райгородку на Сватівщині. Після влучання снаряда в приватний будинок загинули 16-річний хлопець та його 20-річна сестра, які на той час перебували на горищі. Про трагедію написав у Telegram голова Луганської ОВА Артем  Лисогор. Доля тітки, з якою вони проживали, наразі залишається невідомою.

— Село Райгородка перебуває в зоні активних бойових дій. Проте, росіяни не дають можливості місцевим мешканцям виїхати у безпечні регіони. Навіть дітей не евакуюють. Таким чином, вони створюють передову лінію оборони — живий щит, а потім вже за людьми ставлять «зуби дракона», — пише Лисогор.

Очільник військової адміністрації також зазначає, що про трагедію першим повідомив батько загиблих. Ще у вересні він разом із дружиною вирушив з Райгородки до Куп’янського району до родичів. У той момент деокупували Харківщину і родина залишилася роз’єднаною. Увесь цей час батько приховував наявність телефонного зв’язку з дітьми та місце їхнього перебування. Доки не сталася трагедія.

Артем Лисогор вкотре закликає — з якого боку лінії розмежування ви б не знаходилися, потрібно евакуюватися із прифронтових сіл та селищ. Цим збережете життя собі, рідним та усім тим, хто по декілька разів на тиждень приїздить і вмовляє людей виїхати. Залишатися біля лінії фронту вкрай небезпечно.

Протягом доби 23 травня РФ завдала 41 авіаційного удару та здійснила 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Постраждали мирні мешканці, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна та адміністративна інфраструктура.

Джерело