Свідок обстрілу Краматорська розповів про жахливий вибух — Події

Фото: t.me/UA_National_Police

Під час ракетного удару по залізничному вокзалу Краматорська там знаходилися тисячі мирних українців, які чекали на евакуацію. Здебільшого жінки та діти. Цей момент був просто жахливий, адже люди не розуміли, що відбувається. Про це в ефірі «24 каналу» розповів кореспондент, який став свідком подій.

— Відбувся сильний вибух, і від нього все почало розлітатися. Я був на вулиці, і почало сипатися з вікон усе, що можна. Те, що тут відбувається, просто жах, – наголосив він.

Чоловік також розповів, що одразу після вибухів на території вокзалу помітив дитину, яка постраждала від ракетного удару.

— Була дівчинка, вона дуже плакала, вона стікала кров’ю. Це жахливо, бо не можна було нічого прикласти. Торкатися рани теж не можна, – розповів свідок.

При цьому, за словами кореспондента, українські рятувальники, поліцейські та медики спрацювали дуже оперативно. Приблизно через 10 хвилин після удару людей вивели у безпечні місця та забрали тих, кого ще можна було врятувати.

На 44-й день війни російські військові вдарили по залізничному вокзалу Краматорська, де на той момент знаходилися тисячі людей, які чекали на евакуацію. Внаслідок удару десятки людей загинули і близько сотні отримали поранення, точну кількість жертв ще встановлюють.

Свідок обстрілу Краматорська розповів про жахливий вибух - Події

Джерело