Суд по Коломойському перенесли на 10 листопада — Події

Суд по Коломойському перенесли на 10 листопада - Події

Фото: Любомира Ремажевська, Ґрати

Шевченківський районний суд столиці 6 листопада мав розглядати клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу бізнесмену Ігорю Коломойському у звʼязку з погіршенням стану здоровʼя. Однак суд перенесли на 10 листопада, повідомляє ТСН.

— На судове засідання не з’явився прокурор. Водночас через електронну пошту до початку судового розгляду надійшло клопотання про залишення без розгляду клопотання сторони захисту, — сказала суддя Олена Чайка.

Один з адвокатів Коломойського — Олександр Лисак звернув увагу, що клопотання прокурора не містить його електронного цифрового підпису.

— Друге — без розгляду суд може залишити клопотання в разі подання стороною захисту раніше місяця між тих обставин, які зареєстрували раніше. Далі — за результатами розгляду клопотання суд може прийняти рішення, передбачене статтею 307 Кримінально-процесуального кодексу. Тому посилання прокурора на залишення без розгляду не базується на матеріалах, які подані стороною захисту. По-друге, на мою думку, неуповноважена особа подала клопотання. Тому я буду клопотати про відкладення судового засідання у зв’язку з неявкою прокурора, — виступив Лисак.

Адвокат також звернув увагу, що на судове засідання не був доставлений сам Коломойський. Тому є всі підстави не розглядати клопотання без присутності підзахисного. Суд задовольнив клопотання адвокатів і переніс засідання щодо зміни запобіжного заходу Коломойському на 10 листопада на 9:30 год.

27 жовтня суд подовжив Коломойському термін тримання під вартою до 2 січня. Бізнесмена підозрюють у шахрайстві, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом та в заволодінні 5,8 млрд грн ПриватБанку. Коломойський перебуває під вартою від початку вересня з альтернативою застави у 3 млрд 891 млн грн.

Суд по Коломойському перенесли на 10 листопада - Події

 

Джерело