Трьом підприємцям повідомлено про підозру в ухиленні від сплати майже 40 млн грн податків | Події

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру трьом особам в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

За даними слідства, жінка, будучи партнером всесвітньо відомої платформи пасажирських перевезень, разом з пособниками, використовуючи реквізити фізичної особи-підприємця, не сплачували податки до державного бюджету України з грошових коштів, які надходили на рахунки ФОП за перевезення пасажирів.

Встановлено, що грошові кошти від перевезення пасажирів надходили на банківські рахунки всесвітньо відомої платформи пасажирських перевезень, який в подальшому за мінусом комісії направляв їх на рахунки ФОП. Далі підозрювані розпоряджались цими коштами на власний розсуд без сплати податків.

Таким чином, використовуючи реквізити ФОП, підозрювані не сформували, не підписали та не подали податкові декларації за звітні періоди 2019-2022 років. Це призвело до заниження та фактичного ненадходження до бюджету майже 40 млн грн податків і зборів.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник