В університеті Каразіна шоковані звинуваченням проректора у вбивстві дітей — Події

Фото: sabah.com.tr

У Харківському національному університеті Каразіна попросили не поспішати зі звинуваченнями на адресу проректора з науково-педагогічної роботи Олексія Навроцького. У вузі зазначили, що офіційних повідомлень від поліції Туреччини про те, що він убив своїх дітей, наразі немає.

— Офіційної інформації з боку турецьких правоохоронних органів наразі немає, всі попередні висновки — на основі інформації з турецьких ЗМІ, — йдеться на сайті університету.

У ВНЗ повідомили, що 25 березня Навроцький написав заяву на відпустку без збереження зарплати. Необхідність відпустки він пояснив значним погіршенням здоров’я. В університеті Каразіна зазначили, що «вражені шокуючою звісткою», проте попросили не спекулювати на сімейній трагедії.

— Під час війни, яка психологічно травмує людей, спричиняє деструктивні депресивні стани, ця трагедія сприймається особливо гостро, але потребує об’єктивного і неупередженого з’ясування ситуації. Відповіді про причини та обставини подій надасть офіційне слідство, — уклали у виші.

У неділю турецькі ЗМІ повідомили, що в Анталії затримали українця Олексія Навроцького. Дружина Юлія звинуватила чоловіка у вбивстві дітей та нападі на неї. Інцидент стався близько 8:30 ранку. За інформацією журналістів, хлопцеві було чотири роки, а дівчинці – шість.

Джерело