За фактом нещодавніх ракетних обстрілів Одещини розпочато розслідування. ФОТО | Події

11.05.2022 10:00

За процесуального керівництва органів прокуратури Одеської області розпочато досудові розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

За даними слідства, 9 травня 2022 року збройні сили РФ, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, завдали масованих ракетних ударів по об’єктам цивільної та туристичної інфраструктури на Одещині. 

Від вибуху ворожої ракети на території складського приміщення у Суворовському районі Одеси один чоловік загинув, ще двоє — отримали поранення. Внаслідок обстрілу та пожежі суттєвих руйнувань зазнали складські та адміністративні приміщення.

В результаті обстрілу Одеського району пошкоджено та зайнялося близько 1000 м кв будівлі торгово-розважального центру, трьох мирних мешканців госпіталізовано до лікарні з пораненнями. Вибуховою хвилею пошкоджено фасади та вікна житлових будинків  поруч з місцем події.

Також ворожих атак зазнала туристична інфраструктура у Білгород-Дністровському районі. Зруйновані та пошкодженні  5 будівель бази відпочинку та будівлі малого приватного бізнесу. Внаслідок ракетної атаки троє мирних  мешканців отримали множинні поранення. 

Будь-які військові об’єкти на даних територіях відсутні. 

За матеріалами прокуратури Одеської області

Источник