Начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба: Відновлення соціальної інфраструктури та укриттів в районі активно триває

 

У Миколаївській районній військовій адміністрації було виділено кошти з бюджету для допомоги у приведенні до відповідності документів власникам пошкодженого або зруйнованого житла через бойові дії, аби вони мали змогу подати заяву для участі в програмі «єВідновлення».

 

Про це у четвер, 2 листопада, під час брифінгу повідомив начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба.

 

«У Миколаївському районі найбільш постраждалі є Галицинівська, Шевченківська та Первомайська територіальні громади. Наразі завдяки залученню донорських та інших надходжень в цих громадах відбуваються відновлювальні роботи, насамперед в закладах соціальної сфери (лікарні, школи, садочки). Також ми провели координаційну роботу та виділили кошти аби допомогти людям привести у відповідність документи, щоб подати заяву для участі в програмі «єВідновлення», — зазначив він.

 

Максим Кашуба розповідає, що власники пошкоджених житл зараз можуть звернутися до Миколаївської РВА чи громади за місцем свого перебування, де їм допоможуть з документами.

 

Також начальник Миколаївської РВА поінформував, що на теперішній час по всьому району проходить близько ста капітальних ремонтів в укриттях.

 

«Відновлення триває державним та донорським коштом. Також будуються нові укриття, тобто процес запущений, він триває і дійде до логічного завершення», — сказав Максим Кашуба.