Обстановка на лінії зіткнення стабільно напружена

 

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

 

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: опівдні 1 червня виглядає наступним чином:

 

Ворог, стриманий нашим контрнаступом, обмежений в можливості просування вперед, продовжує укріплення на другому рубіжі оборони.

 

Для корегування вогню та оцінювання результатів вогневого нальоту, противник двічі запускав безпілотники на Миколаївщині. А потім з Кінбурнської коси реактивними системами залпового вогню "Град" наносив удари по Очакову.

 

Зруйновано приватний будинок, а також суттєво пошкоджено портовий морський буксир та іноземне цивільне вантажне судно, пожежу вдалося загасити. За попередньою інформацією, поранення дістала одна людина.

 

Протягом ночі обстріляно Широківську та Березнегуватську громади. Уражено житлові будинки та присадибні споруди, сільськогосподарську техніку. Одна людина загинула.

 

На Херсонщині, де відключено мобільний зв’язок українських операторів, окупанти намагаються хитрощами із оформленням мобільних карт кримського оператора виманіти у громадян їх паспортні дані для фальшування майбутнього псевдо-референдуму.

 

Чергові провокації з перевдяганням рашисти влаштовують в окупованих населених пунктах. Врядившись у однострій Збройних Сил України, вони ходять по домівках жителів сіл Херсонщини та розпитують, де зараз позиції росіян. Тих, хто довірливо починає розповідати, думаючи, що своїм допомагає, хапають і вивозять в невідомому напрямку без пояснень і зв’язку. Віроломству й застосуванню заборонених методів і форм ведення війни ганебною армією світу немає межі.

 

Корабельне угрупування ворожих сил в Чорному морі – без змін. А ось ворожі міни море продовжує виносити до берегів Одещини. Вже четверту за дві доби зірвану морську небезпечну знахідку виявлено неподалік одного з пляжів області. Фахівцями корабельної підривної команди Військово-Морських Сил міну підірвано просто в морі на безпечній відстані від берега.

 

Наголошується на дотриманні заходів безпеки та інформаційної гігієни, не піддавайтесь хибному інформаційному впливу, вчасно і правильно реагуйте на сигнали тривог, не наражайте себе на небезпеку, відвідуючи заборонені місця і об’єкти.

 

Тримаймо стрій! Все буде Україна!

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/8Jj9DQv