По Миколаєву серед ночі знов вдарили реактивною системою залпового вогню «Смерч»

 

Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

 

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України: опівдні 14 травня виглядає наступним чином:

 

Колабораційна влада, призначена з некомпетентних осіб не здатна вирішувати адміністративні та економічні питання. Забезпечення регіону в ручному режимі ситуативними поставками продовольства, пального, ліків та іншим вже навіть не створює ілюзії добробуту. Самі колаборанти вишукують способи втекти від відповідальності та нав’язаних обов’язків до Криму.

 

На Херсонщині та Миколаївщині ворог продовжує укріплятися на зайнятих позиціях. А на окупованих територіях набирає обертів гуманітарна криза.

 

Не маючи сил та підтримки, ворог активних наступальних дій не веде. А зухвала спроба ворожої диверсійно-розвідувальної групи під прикриттям артилерійського вогню захопити спостережні пости в районі Токаревого успіху не мала. Рашисти ретирувалися.

 

По Миколаєву серед ночі знов вдарили реактивною системою залпового вогню «Смерч». Вражено об’єкти приміської інфраструктури. Постраждалих нема.

 

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами ворожі позиції атаковано 36 разів.

 

Втрати ворога уточнюються.

 

Корабельне угруповання ворожих сил залишило на патрулюванні 2 кораблі, решта – відновлює сили й запаси по базах в Криму. Але загрози ракетного нападу та відчайдушної висадки рашистського десанту це не зменшує.

 

Дотримуйтеся заходів безпеки, не порушуйте норм та обмежень воєнного стану, уникайте відвідувань заборонених зон та районів, пильнуйте і не дозволяйте ворожим силам ввести себе в оману.

 

Все буде Україна! Разом переможемо!

 

Відео можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/ZAuPH0-P9zY