ФК «Шахтар-Нововолинськ» став срібним призером Чемпіонату Волині з футболу: турнірна таблиця | Новини Нововолинська

Футбольний клуб «Шахтар-Нововолинськ» став срібним призером Чемпіонату Волині з футболу 2023 року.

Про це написав у фейсбуці Валентин Бортнічук.

15-го жовтня «Шахтар» в останньому турі Чемпіонату Волині на виїзді впевнено переміг «Рубіж» (Любомль). Матч завершився з рахунком 1:5.

У ворота суперника забили: Назар Кузьмич – 2, Андрій Ляшук – 2, Юрій Кошелинський.

ФК «Шахтар-Нововолинськ» – срібні призери сезону 2023. Вітаємо!

Перше місце у турнірній таблиці посів Луцький ЛСТМ №536, друге – нововолинський Шахтар, третє – ФЦ Ковель. Команда з Володимира, хоч і виграла свій останній матч у Славії, але зайняла четверту сходинку у турнірній таблиці.