Ера взаємної пропаганди на Корейському півострові підійшла до кінця

На кордоні Північної і Південної Кореї почали демонтувати гучномовці.

Північна і Південна Корея почали демонтаж гучномовців, які впродовж багатьох років мовили пропаганду на кордоні. Рішення, прийняте на саміті минулого тижня, почали реалізувати у вівторок, 1 травня, після відповідного оголошення через гучномовці, повідомило у вівторок агентство Reuters з посиланням на міністерство оборони Південної Кореї, передає Ukr.Media.

Першою такий крок зробила Південна Корея, яка заявила, що почне приймати заходи з вівторка. Після цього з заявою про демонтаж гучномовців заявила Північна Корея. Про взаємне припинення мовлення пропаганди напередодні міжкорейського саміту стало відомо тиждень тому.

Впродовж десятиліть, з кількома перервами, обидві сторони мовили пропаганду з величезних гучномовців як форми психологічної війни.

Нагадаємо, що 27 квітня в демілітаризованій зоні на Корейському півострові відбулася зустріч президента Республіки Корея Му Чже Іна з диктатором КНДР Кім Чен Ином. Вони домовилися про підписання мирного договору та відновлення залізничного сполучення між країнами. Кім Чен Ин також пообіцяв "не будити" президента Південної Кореї ракетними запусками.

Як повідомлялося, північнокорейський диктатор допустив можливість відмови від ядерної зброї в разі надання КНДР гарантій безпеки з боку США та активізації дипломатичних контактів з Вашингтоном.