Коломойський запропонував Вакарчуку укласти контракт з телеканалом «1+1»

Коломойський зробив музиканту Святославу Вакарчуку несподівану пропозицію.

Олігарх Ігор Коломойський запропонував музиканту Святославу Вакарчуку укласти контракт з телеканалом «1+1», за прикладом «Кварталу 95», програми якого крутили перед виборами президента, інформує Ukr.Media.

Це була відповідь на репліку журналіста про можливість використання телеканалу артистом-кандидатом під час виборчої кампанії.

«Нехай Вакарчук піде. Нехай підпише контракт з якимось телеканалом. Він же по різним скаче, коли його концерти показують. От нехай укладе з «плюсами» ексклюзивний контракт, що ми будемо транслювати його концерти, його диски, його хіти. І у нього теж буде в експлуатації цілий канал. Це обрана модель. Пішов чоловік, який має відношення до мистецтва», — заявив Коломойський.

Як відомо, Святослав Вакарчук організував партію «Голос», з якою піде на вибори у Верховну Раду. 7 червня партія проведе з'їзд, на якому затвердить персональний склад виборчого списку для участі у виборах.

За вимогами партії, кандидати в народні депутати від «Голосу» повинні мати незаплямовану репутацію, не залежати від олігархів і бути готовими пояснити свої доходи, не повинні бути пов'язані з режимом Віктора Януковича, Комуністичною партією України і проросійськими силами.