ЗСУ наближаються до Мелітополя та Херсона — мер

Фото: Генштаб ВСУ Українські військові просуваються на півдні

Останнім часом надходить велика кількість західного озброєння, яке наближає нас до перемоги, зазначив Федоров.

Українські військові наближаються до Мелітополя, є надія на визволення міста від російських окупантів. Про це міський голова Іван Федоров повідомив у відеозверненні 19 червня.

За словами Федорова, на Запорізькому напрямку лінія фронту просунулась на десять кілометрів.

«На сьогодні наші героїчні Збройні сили України суттєво просунулися і вже знаходяться на кордонах Херсона. Я впевнений, що найближчими тижнями місто Херсон буде звільнене нашими героїчними військовими. Така сама ситуація — у напрямку Мелітополя. Вже більш ніж на десять кілометрів просунулися від Запоріжжя в бік Мелітополя наші Збройні Сили», — сказав він.

Міський голова висловив надію, що завдяки постачанню озброєння місто вдасться звільнити.

«Останнім часом надходить велика кількість західного озброєння, яке наближає нас до перемоги. Сподіваюся, найближчим часом його буде достатньо для того, щоб деокупувати наші окуповані міста та врятувати наших мешканців. Віримо у ЗСУ», — сказав Федоров.

Тижнем раніше Федоров також повідомляв, що Збройні сили України під час контрнаступу у Запорізькій області посунули лінію фронту на 5-10 кілометрів. Тоді ж влада повідомляла, що українські військові другий тиждень поспіль мають тактичні успіхи щодо просування у бік Херсона — ЗСУ менш ніж за 20 кілометрів від міста.

Раніше повідомлялося, що у захопленому Мелітополі зростає опір окупантам — 98 відсотків жителів чекають на повернення української державності. Місцеві жителі навіть бойкотують відкриті окупантами продуктові магазини.

Джерело