Діти — за ґратами: відомі деталі скандалу, в якому студентів закрили в укритті (ВІДЕО)

Стали відомі деталі скандалу в лісотехнічному коледжі Березного. Його студенти зняли відео, як їх зачинили в бомбосховищі. Про це ми розповідали тут: 

Під час тривоги на Рівненщині неповнолітніх студентів зачинили у підвалі, а дорослі були на вулиці, — соцмережі

 

Діти — за ґратами: у Березному вивчатимуть ситуацію про закритих неповнолітніх в укритті (ВІДЕО)

На вході металеві грати були закриті на замок. А коли просилися випустити в туалет, викладачі вказували на відро в кутку.

— Дайте в туалет сходити, по-людськи!!! Ну не пускають, ти розумієш!!!, — так на відео студенти просили випустити їх зі сховища.

Користувачі соцмереж обурилися, навіщо під час тривоги їх тримати з гратами. Натомість у ліцеї пояснили, чому на вході – решітка. Укриття облаштували в стрілецькому тирі, де зберігалася зброя з набоями.

— Ми слідкували, щоб вони не розбігалися. Дяку Богу в нас ніхто не бомбить, хоча ми були в укритті та дивилися, як летіли ракети, — пояснив викладач предмету «Захист України»  Микола Степанюк.

Троє авторів відео відмовилися коментувати інцидент. У пояснювальній записці на ім’я директора вказали – претензій до викладачки не мають. Мовляв, випускала з укриття по черзі, а вони вирішили пожартувати над ситуацією.

— Під час черги на виході з укриття хлопці зробили таку зйомку. Тепер пояснюють, що це до дня студента хотіли пожартувати, — додав директор коледжу Петро Белюшко.

Порушення в діях викладачів керівник освіти Рівненщини не вбачає. Адже під час тривоги педагоги мають контролювати, щоб студенти перебували в укритті.

— Випустити без відома батьків, чи відповідальних осіб назовні – ми не маємо права, — підкреслив Директор Департаменту освіти та науки Рівненської ОВА Петро Коржевський.

Після інциденту в укритті коледжу збираються встановити біотуалети.

ДЖЕРЕЛО: «Ми Україна»

Джерело