Резидентів Росії виявили на підприємстві критичної інфраструктури Рівненщини (ФОТО)

Правоохоронці виявили на Рівненщині підприємство критичної інфраструктури, що мало резидентів на Росії.

Вони встановили, що одним із засновників заводу були росіяни, які після початку повномасштабного вторгнення переоформили свої частки власності на підконтрольних осіб. Так власники намагалися приховати факт своєї причетності до обслуговування оборонно-промислових комплексів рф.

На сьогодні нерухоме майно товариства арештоване та готуються матеріали для передачі активів в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів. Однак і досі підприємство продовжує працювати, його рахунки не арештовувалися.

ГУ Нацполіції розпочало кримінальне провадження за ч. 4 ст. 110-2 (Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) та ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати деякі посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокурорами Офісу Генерального прокурора.

Джерело: «Національна поліція України»

Джерело