Дзідзьо назвав причину смерті свого батька

Михайло розповів про трагедію.

Батько музиканта помер, коли тому було лише 13 років. У програмі "Зоряний шлях" Михайло Хома розповів про трагедію, що сталася багато років тому в їхній родині, інформує Ukr.Media.

Артист розповів, що його тато Степан Олексійович "застудив голову".

"Він помер, через те, що застудив голову. Нерв застудив. Тоді були бідні часи і ми не знали, що робити. Він просто терпів дикий головний біль протягом тижня. Перед 8 березня ми його послали в лікарню. Я пам'ятаю, як мама поїхала у Львів до батька і повинна була там пробути тиждень. І тут раптом мати приносять на руках в будинок — тоді я все зрозумів. Було надзвичайно важко. Ховали ми його в селі, де він народився", — згадує виконавець.

Чоловікові було лише 37 років. Михайло пригадує, що важко переживав втрату близької людини. Йому важко було повертатися додому. Мати також важко переживала втрату, а ще були важкі 90 і треба було виховувати самій 2-х дітей. Це змусило Галину Янівну виїхати працювати до Португалії. Однак зі слів Михайла, у нього про тата залишилися виключно теплі і приємні спогади.

"Про тата у мене дуже приємні спогади. Я дякую долі за те, що дала мені такого чудового батька Степана. Але його не стало в 37 років. Для мене він був авторитетом і я його шалено любив. Молоді роки він був таким наполегливим і його всі любили",- розповів співак.