Як налаштувати свій мозок на великі гроші — методика яка допомагає «відкрити очі» на нові можливості людини

Найскладніший етап — виявлення установок.

Суть переходу на великі доходи не тільки в збільшенні своєї вартості на ринку як професіонала або створенні проривної ідеї. Потрібно пройти когнітивно-поведінкову терапію. Тобто більша частина роботи — у зміні своїх установок і переконань щодо грошей, інформує Ukr.Media.

"Ця методика дозволяє вирішувати безліч психологічних питань. В її основі лежить аналіз і виявлення у себе певних установок, переведення їх на свідомий рівень і подальше коригування — на когнітивному і поведінковому рівнях".

У першу чергу, людині необхідно виявити свої установки що обмежують:

  • "Для великих грошей треба відмовитися від чогось"
  • "Великі гроші не для мене"
  • "Допоможе тільки проривна ідея"
  • і так далі

Далі, в терапії, їх потрібно буде відкинути. Після застосовувати через поведінку — наприклад, почати працювати не більше, а ефективніше, відкриваючи для себе нові можливості. Побачити — це ще одна грань терапії. Визнати, що гроші лише ресурс, і навчитися їх "привласнювати" подумки, в реальності гармонійно віддаючи зусилля, реальні дії — фінальний етап.

"Позбавляючись від обмежуючих переконань і замінюючи їх новими, більш продуктивними, людина почне бачити більше кар'єрних або підприємницьких варіантів для себе, і справа буде за малим — взяти їх, тобто почати вважати себе відповідним для можливостей нового рівня".