Як розважались українські зірки на неймовірному шоу Монатіка: фото і відео

Український виконавець Монатік, який за версією премії Yuna став проривом 2016 року у музичному шоу-бізнесі, 20 жовтня відіграв свій аншлаговий концерт у столичному Палаці спорту.

Своє двогодинне шоу під назвою VITAMIN D він запалював повний зал такими хітами як "Кружит", "Вечность", "Мокрая", "Выходной", "УВЛИУВТ" та багато інших, передає Ukr.Media. Співак також представив нову композицію під назвою "Зашиваю душу, возвращаю крышу", а сам Діма періодично танцював з балетом, а іноді радував фанів грою на гітарі та клавішах.

Великий захват шанувальники отримали від обладнання сцени, де на величезних екранах постійно транслювали виступ. Таким чином кожен присутній з будь-якого кутка зали добре бачив, що відбувається на сцені.

В перервах між піснями, артист спілкувався із залом. Монатік згадав, як у цей день вісім років тому роздавав листівки.

"Рівно вісім років тому, 20 жовтня, я роздавав листівки біля метро "Палац спорту". Сьогодні я виступаю для вас у Палаці спорту. Мрії, вони здійснюються", – наголосив Дмитро.

Також послухати Монатіка прийшли і його зіркові друзі, для яких була відведена окрема "зіркова" зона. У залі були помітні Катерина Осадча, Настя Каменських, Надя Дорофєєва з Володимиром Дантесом, Наталя Могилевська, Олександр Скічко, Камалія, Катерина Кухар, Дмитро Комаров та багато інших.

Источник