Якщо пергамент прилип до випічки: що робити

Простий спосіб вирішення проблеми.

Приготувати смачну випічку в духовці потрібно ще вміти. Тут криється багато "підводних каменів". Один з них, це прилипання випічки до пергаментного паперу. Начебто використання такого паперу якраз і розраховане на те, щоб випічка не прилипала і її можна було б вільно зняти з дека. Однак на практиці все виходить з точністю до навпаки — пергаментний папір ніяк не хоче відходити від піци, з пирога, хліба або іншої випічки. Проблему ми вам зараз допоможемо вирішити, і як завжди зробимо все гранично просто, інформує Ukr.Media.

Коли ми випікаємо щось в духовці, то продукт часом зверху виглядає ідеально, в той час як знизу випічка часто буквально намертво приклеюється до пергаменту. Віддерти пергамент від готового продукту буває дуже непросто. Робити це доводиться буквально по шматочках. Ми цей процес вам зараз допоможемо прискорити буквально "в рази".

Простий спосіб прибрати пергамент, що прилип, з випічки. Що і як потрібно робити?

Все гранично просто, як завжди. Коли пиріг вже приготувався і вам потрібно його красиво подати на стіл, дістаньте його з форми разом з пергаментом. Після чого покладіть все це на мокрий рушник.

Щоб швидше домогтися бажаного результату, випічку разом з пергаментом, що прилип, потрібно буде накрити зверху сухим рушником.

Зрештою за 15-20 хвилин такої «теплої лазні» папір для випічки ви зможете зняти дуже швидко, не вдаючись ні до якого спеціального інструменту.

Источник