Як обрати першу анальну іграшку?

Незалежно від того, якому виду сексу ви надаєте перевагу, дорослі іграшки допоможуть вам отримати ще більше задоволення від процесу. Тільки для анальних ігор існує безліч девайсів та аксесуарів. У цьому матеріалі ми спробуємо розібратися у тому, які бувають секс-іграшки для анального проникнення та стимуляції ануса.

Анальні пробки — це класичні анальні секс-іграшки, що використовуються багатьма людьми для різних цілей незалежно від статі. Найчастіше їх купують, коли хочуть отримати відчуття наповненості або безпечно і поступово підготувати анус до подальших маніпуляцій. Анальний корок має конічну форму і завжди повинен мати розширену основу, що слугує надійним обмежувачем для безпечної експлуатації. Анальний плаг може бути виготовлений з різних матеріалів, таких як медичний силікон, боросилікатне скло та нержавіюча сталь, часто з цікавим дизайном або прикрасами у вигляді стразів або кольорових хвостиків. Анальна пробка також може бути з вібрацією та без, і навіть з ефектом римінгу для додаткової стимуляції ануса. Для тих, у кого є пеніс, є також пробки з ерекційними кільцями для подвійної дії — масаж точки P або простати і продовження ерекції. Схожими за принципом дії є анальні ланцюжки, що складаються з декількох кульок, іноді різного діаметру, з’єднаних разом у вигляді еластичної силіконової зв’язки. Людей приваблюють анальні буси в основному через їхню форму. Введення і виймання анальних кульок збуджує чутливі нервові закінчення м’язів сфінктера та є особливо приємним під час оргазму. Анальні кульки зазвичай виготовляються з тих самих матеріалів, що і пробки, але мають одну особливість, якої немає у плагів: гнучкість.

Фалоімітатори є найбільш універсальними іграшками для сексу і мастурбації. Їх можна використовувати вагінально, анально, для подвійного проникнення або з трусиками-харнес у якості страпону. Більшість ділдо можна використовувати для анального проникнення — за умови, що вони мають надійний обмежувач: розширену основу або міцну присоску. Скляні або сталеві дилдо підходять для температурних ігор, а ребристі силіконові фалоси ідеальні для посиленої стимуляції стінок піхви, точки G або простати. Двосторонні фалоімітатори і безремневі страпони, як-от від німецького бренду Fun Factory, також можна використовувати для анальних ігор незалежно від статі. Окремо варто відзначити масажери простати, які не лише здатні довести до найяскравішого оргазму від стимуляції передміхурової залози, але й піклуються про чоловіче інтимне здоров’я. Загалом будь-яка іграшка для анального проникнення підходить для цього, але ідеальним гаджетом є стимулятор або смарт-масажер простати, з вібрацією або ротацією головки, які ви можете знайти в інтернет-магазині для дорослих (https://lovespace.ua/uk/sections/seks-shop-lvov-intim-magazin). Простата — це залоза розміром з волоський горіх, розташована приблизно на 5 см вище анального каналу, є основною точкою задоволення у чоловіків та еквівалентом жіночої точки G. Масаж цієї важливої точки може посилити оргазм і потенційно викликати оргазм простати.

Серед супутніх товарів для анальних іграшок слід обов’язково придбати лубрикант. Анальна змазка є невід’ємною частиною приємного сексуального досвіду тому, що, на відміну від піхви, анус не здатний до природної лубрикації. Якщо ви граєтеся з силіконовими іграшками, використовуйте анальний гель на водній основі. Для скляних та металевих пробок і фалоімітаторів підійде лубрикант на силіконовій основі.