Король Чарльз ІІІ готовий позбавити принца Гаррі і Меган Маркл королівських титулів — королівський експерт

Подружжя Принц Гаррі і Меган Маркл можуть позбутися королівських титулів.

Король Чарльз готовий позбавити Гаррі і Меган їх титулів, якщо їх медіа-проекти завдадуть шкоди королівській родині, стверджує Королівський експерт, інформує Ukr.Media.

Автор Том Бауер стверджує, що після смерті королеви король також розгляне питання про поширення такої заборони на дітей Меган Маркл і принца Гаррі, трирічного Арчі, і Лілібет.

І після возз'єднання герцога і герцогині з рештою королівської родини у вересні на похоронах Її Величності, експерт вважає, що напруженість досягла точки кипіння напередодні виходу суперечливих мемуарів Гаррі та документального фільму Netflix.

Але Бауер сказав: "він [Чарльз] неодноразово погрожував Меган і Гаррі і попереджав їх, що якщо вони продовжать діяти, то опиняться підданими остракізму таким чином, в який вони не можуть повірити. Ось вони і турбуються".

"По-перше, я не думаю, що їхні діти отримають титули, якщо продовжуватимуть наклепувати королівську сім'ю. Але вони також повинні враховувати, що їхні власні титули герцога і герцогині Сассекських можуть бути відібрані Чарльзом, якщо вони продовжать поводяться негідно".

Источник