На утримання замку Алла Пугачова і Максим Галкін витрачають 220 тисяч грн на місяць

Замок постійно потребує ремонту.

У Алли Пугачової і Максима Галкіна є елітні апартаменти в центрі Москви, але жити сім'я віддає перевагу в розкішному замку в селі Грязь, інформує Ukr.Media.

Його будівництвом займався Максим: артист хотів подарувати дружині королівські апартаменти і вирішив, що звичайний котедж не підійде. Площа замку складає 2300 квадратних метрів, у будинку шість поверхів, є підземний гараж, свій театр і величезний басейн.

На території ділянки також є гостьовий будинок для персоналу, який допомагає стежити за замком.

Утримувати такий величезний будинок Пугачової і Галкіна нелегко. Замок постійно потребує ремонту: дах потрібно підлатати, то фасади укріпити. Також виявилося, що міфічні гаргулі були зведені зовсім не для прикраси будинку, а щоб приховати недоліки будівельників.

«Почалося обвалення фасадного каменю замку з-за неправильного монтажу, тому Максим запросив нас виправити ці проблеми. І ще потрібно закрити виступаючі елементи замку від снігу і дощу. Коли ми прийшли в будинок до Максима, там вже були чудовиська-гаргула, що виконують роль водоскидів. І у мене з'явилася ідея зробити ще чотири мідні фігури в такому ж стилі. При ремонті замку довелося прибрати облицювальний камінь, з'явилися оголені місця. Прикрити бетон допомогли казкові фігури», — розповів майстер з мідним виробів Денис Аксьонов.

Фахівці з нерухомості підрахували, що обслуговування замку обходиться подружжю приблизно в 220 000 грн на місяць. У цю суму входять зарплати садівників, прибиральників, охоронців, рахунок за електрику і газ, інженерні роботи та інше.

Источник