Намагайтеся не допускати цих помилок, якщо ви мрієте про успіх в грошах, вони призводять людей до бідності та боргів

Звички, які допоможуть вам навчитися збирати гроші.

Навіть якщо ви не володієте значним доходом, ви завжди можете відкладати гроші. Експерти розповіли про звички багатих людей, які допоможуть вам навчитися збирати, інформує Ukr.Media.

Всі проблеми від відсутності фінансової грамотності. Люди часом просто не знають, як розпоряджатися грошима. Ознайомтеся з щоденними фінансовими помилками, які призводять людей до бідності та боргів.

Надлишки доходів інвестуйте в пасивний дохід

Для початку вам необхідно зрозуміти, скільки ви витрачаєте і скільки заробляєте. Щоб відкладати гроші, потрібно, щоб доходи перевищували витрати. Почніть стежити за надходженням і витратами. Після цього знайдіть спосіб отримувати пасивний дохід від накопичень. Наприклад, ви можете відкрити рахунок в банку, купити акції і так далі. Пам'ятайте про те, що багатство — це не те, скільки ви витрачаєте, а то, скільки ви зберігаєте.

Купуйте тільки те, що вам необхідно

Багато людей грішать тим, що витрачають гроші на те, що їм абсолютно не потрібно. Якщо машина потрібна для пересування з пункту А в пункт Б, то вона повинна бути найпростішою. Якщо є можливість зробити ремонт в квартирі дешевше, то краще їй скористатися. Будь-які витрати повинні бути ретельно обдумані. Не купуйте те, у чому не має ніякого сенсу.

Оцінюйте покупки в робочих годинах

Продовжуючи тему покупок, можна скористатися простою порадою. Порахуйте, скільки приблизно коштує одна година вашої роботи. Наприклад, ви отримуєте 10 000 гривень на місяць, працюючи по 8 годин на день п'ять днів на тиждень. Отримуємо трохи більше 62 гривень на годину. Якщо ви кожен день балуєте себе кавою, скажімо, за 30 гривень, то уявіть собі, що ви пів години роботи викидаєте нанівець. За місяць набігає більше цілого робочого дня. Цілий день роботи — це просто ваша звичка пити каву.

Не беріть гроші в борг

Єдиний кредит, який може принести вам користь, — це іпотека, тому що вартість квартири з плином часу збільшується. Також іпотека буде вигідна, якщо ви плануєте заздалегідь її погасити. Звичайні ж кредити на телефони або машини марні і сильно б'ють по кишені і по нервах. Беріть кредити тільки в крайніх випадках — якщо це допоможе роботі або бізнесу або необхідно по здоров'ю.