Навчання та сертифікація моряків: де отримати професійну підготовку

Для підтвердження своєї кваліфікації робітникам, а також тим, хто несе службу на кораблях та судах, потрібно проходити навчання на курсах та отримувати сертифікат. Це дає право працювати в галузі та виконувати певні зобов’язання. Таку підготовку здійснює морський тренажерний центр в Одесі. Навчальний комбінат має всі необхідні ліцензії, щоб надавати послуги з навчання моряків. Чому саме сюди варто звернутися, якщо виникла така потреба? Центр підготовки моряків працює вже 10 років та пропонує слухачам отримати знання та навички за різними напрямками. Створена гарна база для обов’язкової підготовки:

  • просторі класи;
  • новітні тренажери;
  • власний причал;
  • сучасний басейн;
  • локації.

Також тут працює дистанційна навчальна платформа для моряків.

Знання для професійного росту

У центрі «Адмірал» можна прослухати загальні або спеціалізовані курси та отримати сертифікат. Моряки отримують знання та навички, що вкрай необхідні для певного професійного рівня. Наприклад дисципліни, що вивчають питання безпеки, потрібні кожному, хто працює в галузі. До узагальнених напрямів підготовки віднесли також отримання знань та навичок з користування, керування та здійснення рятувальних операцій на шлюпках.

Навчитися надавати медичну допомогу — один з популярних напрямків. Сертифікат надає право лікування та виконання дій задля порятунку осіб, що потерпають від нещасних випадків або хвороб на судні. Особи командного складу можуть закінчити курси за напрямком “Охорона судна”. Здобувач навчається розв’язувати задачі щодо посилення безпеки, уникнення аварійних ситуацій та протидії піратам.

Робота з небезпечними вантажами дозволяється особам, що мають відповідну кваліфікацію. Для цього потрібно прослухати курс та отримати сертифікат. Програма навчання включає знання щодо класифікації хімічних речовин(шкідливих та отруйних), а також правил поводження з ними. Вся інформація, що надається слухачам, відповідає нормам Міжнародного кодексу морських перевезень небезпечних вантажів.

Сертифікація моряків: підтвердження професіоналізму

Навіть найпростіші обов’язки на судні не має права виконувати працівник, якщо він не має відповідної документації. Наявність сертифікатів — це можливість виходити у рейс, коли в цьому виникає необхідність. Сьогодні в Україні значно скоротилась чисельність центрів, які можуть надавати послуги з навчання моряків. Ліцензію отримали лише ті, які дійсно відповідають певним критеріям.

Курси, що створені для тих, хто працює або несе службу у морі, — це багаж знань та навичок, які потрібні для виконання професійних обов’язків. Головною метою навчання є не лише отримання сертифіката, але й виявлення освітніх прогалин, пошук відповідей на питання, що турбують, або поглиблення в інформаційний простір у певному напрямку задля підвищення кваліфікації.