Поради як потрібно облаштувати будинок, щоб він вберіг вас від бідності

Які правила потрібно дотримуватися, щоб не стати бідним і нещасним?

Васту Шастра — ведична наука, яка дозволяє облаштувати будинок так, щоб він приносив лише благополуччя, щастя і фінансову стабільність, інформує Ukr.Media.

Вона використовується для зміни аури та енергетики навколо вас. Від інфраструктури будинку до елементів декору, якими ми прикрашаємо наші будинки. Хоча існують речі, які можуть допомогти вам стати більш щасливими, процвітаючими та багатими, Васту Шастра розповідає про предмети, які можуть призвести до бідності.

Кімнати і приміщення

Не залишайте мітлу де попало, для неї є певні місця. Вважається, що якщо ви прибрали предмет в невідповідний кут або шафу, то це зашкодить процвітанню будинку. Васту Шастра каже, що ніколи не можна тримати мітлу поруч з сейфом, дорогоцінними скриньками або касовим апаратом.

Зазвичай, у кожної людини медикаменти знаходяться на кухні в компактній коробочці. Тим не менш, Васту Шастра каже, що ця практика згубна для фінансового благополуччя. Приберіть ліки в будь-яке місце, але не тримайте їх в кухні.

Двері ванної кімнати ніколи не повинні залишатися відкритими, якщо кімната не використовується. Більшість людей пояснює цю звичку досить просто — щоб вся волога виходила з приміщення і не утворювалася цвіль. За словами Васту Шастра, негативна енергія, яка стає переважаючою, вибирається з ванної кімнати і може привести до перебоїв в бізнесі і кар'єрі.

Васту Шастра каже, що спальня — святе місце, де у жодному разі не можна проводити молитовні та інші релігійні обряди. Поряд з цим, в спальні не повинно бути зображення богів або богинь. Зберігання їх у кімнаті може дратувати вищих духів, яким ви поклоняєтеся.

За що відповідають різні частини будинку

Чистота в північно-східному напрямку — запорука щасливого і благополучного життя. Богині Лакшмі не подобається, коли будинок брудний і не прибраний. Вельми згубно, якщо в цій частині житлоплощі лежить пил і не прибране ліжко. У північно-східній половині будинку завжди повинна підтримуватися чистота і затишок.

Предмети, пов'язані з водою, такі як акваріуми або банки з водою, не повинні зберігатися в південному напрямку. Крім іншого, зображення божеств (статуї, картини, експонати), також не повинні зберігатися в цій частині будинку.

Оформлення будинку

Васту Шастра зачіпає і рослини, які так часто прикрашають наші будинки. Деякі квіти не можна розводити в житловому приміщенні. Наприклад, ті, які виділяють білий сік або мають шипи. Все це негативно позначається на процвітанні будинку.

Діти часто люблять малювати лінії на стінах під час гри. Однак їм ніколи не слід дозволяти це робити. Васту Шастра каже, що безсистемні лінії, намальовані на стінах будинку, ніколи не дозволять позбутися боргів, отже, придбати фінансову стабільність.