Речі, які потрібно припинити купувати, щоб зберегти кошти

Один з кращих способів економії грошей.

Багатство — це не тільки вміння заробляти гроші, але ще і вміння їх правильно витрачати. Експерти розповіли, від яких покупок вам варто відмовитися уже сьогодні, щоб почати відкладати більше коштів щомісяця, інформує Ukr.Media.

Товари зі знижками

Ви прийшли в магазин, щоб купити продукти, але бачите, що продаються чипси зі знижкою в 80%. Наш мозок думає, що це халява, тому потрібно нею скористатися. Але вдома потім ви розумієте, що зовсім і не хочете їсти чипси. Те ж саме буває з машинами, побутовою технікою і навіть нерухомістю.

Готові продукти

Наприклад, кожен день деякі люди витрачають певну суму на каву в обідній час або вранці під час поїздки на роботу. Це величезні і непотрібні витрати, від яких можна легко відмовитися. Якщо вам хочеться смачної кави, варіть її самі вдома, носячи її на роботу в термосі. Так ви зможете непогано заощадити. Те ж саме стосується води в пляшках з магазину, а також їжі. Готуйте вдома їжу самі. Це допоможе економити багато грошей.

Жіночі товари

Жіночий гель для душу, жіночий дезодорант, жіночий шампунь і так далі. Такі речі можна сміливо купувати в чоловічому відділі. Там вони коштують часом в рази дешевше, а різниці ви не побачите взагалі ніякої.

Лотерейні квитки

Імовірність того, що ви виграєте якусь істотну суму, наближається до нуля. Якщо купити квиток один раз в житті, нічого страшного. Але багато людей купують їх щомісяця по кілька штук, що призводить до дуже великих витрат.

Дрібнички для дому

Хтось купує прикраси для будинку, але це лише черговий спосіб ускладнити собі прибирання. Різні статуетки, іграшки — все це забиває простір, а ще й коштує пристойних грошей.

Модні аксесуари та одяг

Вони коштують купу грошей. Можна купити щось цілком сучасне і стильне, але за набагато меншу суму грошей. Якщо вам потрібно справити враження на когось важливого, можна взяти на прокат дорогий годинник, автомобіль. Зовсім не обов'язково купувати нову машину або телефон останньої моделі. Також варто пам'ятати, що дуже дешеві і неякісні речі — це теж шлях до бідності, оскільки вам доведеться витратитися ще раз.