Єлизавета строго стежила за своїм раціоном.
Єлизавета прожила довге життя, причому працювала королева буквально до кінця своїх днів — за пару днів до смерті вона проводила зустрічі з головними особами країни. Без сумнівів, багатьох цікавить секрет довголіття британського монарха. На це питання важко дати однозначну відповідь, проте ми точно знаємо, що Єлизавета приділяла велику увагу тому, що подають їй на стіл протягом дня. Ми з'ясували, які страви ніколи не виходили з раціону головної британської довгожительки, інформує Ukr.Media.
Кухар королеви розкрив великий секрет
Особистий кухар королівської сім'ї довгий час був головною людиною на кухні Букінгемського палацу. Після того як кухар залишив роботу у Великобританії, він переїхав до США і відкрив свій ресторан. Сьогодні Містер Макгрейді готовий поділитися великим секретом, який виніс з королівської їдальні — кожен день Єлизавета II відмовлялася від щільного сніданку, роблячи вибір на користь звичайного посушеного хліба, невеликого шару масла на цьому ж хлібі і простого джему з ягід. Дуже рідко королева просила подати до тостів збиті вершки. З напоїв монарша особа воліла чорний чай. Дієтологи впевнені, що подібний раціональний підхід до харчування допоміг королеві зберегти здоров'я на довгі роки, адже вона не перевантажувала травну систему важкими продуктами.
Час обіду
Здається, після такого легкого сніданку у королеви повинен бути воістину розкішний і щільний обід. Однак і тут кухар розчарував шанувальників Єлизавети: в якості основного блюда на обід королева воліла рибу. На гарнір королеві подавали тушковані або відварені овочі. Якщо королеві хотілося різноманітності, вона просила кухаря приготувати запечену курку.
П'ята година
Що стосується легендарного чаювання о п'ятій годині, тут є деякі розбіжності з каноном — чаювання в палаці проходять близько четвертої години дня. На додаток до чаю подають сендвічі з рибою або овочами, а також всі присутні на чаюванні можуть поласувати солодкими булочками за секретним рецептом кухаря. Ця традиція тримається при дворі вже кілька століть, не відходила від неї і королева.
Вечеря по-королівськи
А ось вечеря Єлизавети була досить щільною — монарша могла собі дозволити невеликий шматок запеченого м'яса, проте в більшості випадків не зраджувала рибі. Лікарі згодні з вибором королеви, відзначаючи, що регулярне вживання риби і м'яса сприяє ефективній підтримці роботи більшості систем організму, так як фосфор, білок і омега-кислоти є одними з найважливіших будівельних матеріалів для наших клітин. Немає нічого дивного, що Єлизавета II практично не знала проблем зі здоров'ям до самої старості.
Залиште відповідь