В яких місцях краще залишати дрібницю, щоб уникнути збитків та притягнути гроші

Треба правильно поводитися з дрібницею.

Народних повір'їв, пов'язаних з грошима, безліч. Дотримуються їх як жителі глибинки, так і мегаполісу. Люди вірять, що можна уникнути збитків і примножити доходи, якщо правильно поводитися з дрібницею, інформує Ukr.Media.

Куди не можна класти

Вважається, що вдома не можна класти копійки і паперові купюри на обідній стіл: весь сімейний бюджет піде на їжу.

Гроші люблять повагу, тому здачу з покупки, нехай навіть кілька монет, не варто залишати на касі. Інакше можна віддати свою фінансову удачу разом з дрібницею. Також прикмети радять брати здачу лівою рукою, щоб не обміняти своє грошове благополуччя на чужі проблеми.

Метал — це накопичувач енергетики. Якщо під час сварки ви тримали в руках монети, то класти їх в скарбничку або носити з собою в гаманці не можна. Щоб уникнути невдачі, пожертвуйте їх убогим або залиште в церкві.

Не варто використовувати замість скарбнички пластикові пляшки. Вважається, що так люди зазивають в будинок бідність. Не можна класти дрібницю на ліжко: близькі почнуть хворіти, а фінанси будуть витрачатися на лікарів.

Куди потрібно покласти

Щоб сімейні доходи росли, прикмети радять покласти під скатертину кілька монет.

Виходячи з дому, потрібно кинути в кишеню пару копійок, щоб гроші в житті завжди водилися. Також не варто позбавлятися від усіх дрібних монет в гаманці. Як свідчить прикмета: "дрібниця дзвенить — великі грошики зазиває".

Щоб посилити грошові потоки, потрібно покласти в кишені зимового одягу по паперовій купюрі будь-якого номіналу. Зробити це необхідно до того, як відправите річ в шафу до наступного сезону.

Притягне фінансову удачу і нерозмінний п'ятак. Таким амулетом може стати особлива для вас монетка, наприклад, з першої зарплати, просвердлена, рідкісної серії або старовинна. Її не можна обмінювати, дарувати, віддавати. Вона завжди повинна залишатися в потаємній кишені гаманця.

У день зарплати не варто нічого витрачати. Зарплата повинна "переночувати" в гаманці, тоді у його власника з'являться нові джерела доходу.

Щоб залучити багатство, потрібно після генерального прибирання покласти під килимок біля вхідних дверей, по кутах будинку і на підвіконня по монетці лицьовою стороною вгору.

Повір'я кажуть, що дзеркало примножує все, що відображає. Щоб поліпшити фінансове становище, залиште на ніч біля дзеркала кілька великих купюр і розсип копійок. На наступний день ці гроші потрібно швидко витратити.

Щоб приманити великі суми, поставте в передпокої керамічну посудину. На чверть наповніть її рисом. Протягом сорока днів, повертаючись додому, кидайте в неї всю дрібницю з кишені або сумки.

Якщо розмістити на лівому верхньому кутку робочого столу трилапу жабу з металу, вклавши їй монетку в пащу, то можна притягнути грошове благополуччя і удачу.