Українські борчині Грушина-Акобія та Коляденко здобули «золото» чемпіонату Європи-2023

У Загребі (Хорватія) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби.

Заключний день турніру з жіночої боротьби приніс збірній України дві золоті та срібну нагороди континентальної першості, передає Укрінформ.

Чемпіонками Європи стали Аліна Акобія-Грушина (вагова категорія до 57 кг), яка у сутичці за «золото» упевнено виграла у азербайджанки Жали Алієвої (10:0), та Ірина Коляденко (62 кг) — після перемоги над норвежкою Грейс Якоб Буллен (9:6).

Срібну медаль завоювала Юлія Ткач (59 кг), бронзову — Тетяна Сова Ріжко (65 кг).

Нагадаємо, срібними призерками чемпіонату Європи раніше стали Оксана Лівач (50 кг) та Алла Белінська (68 кг).

Чемпіонат Європи в столиці Хорватії 22-23 квітня завершать представники греко-римського стилю боротьби.

На фото: Ірина Коляденко (AP).