У парламенті Туреччини через бюджет побилися депутати

Депутати Великих національних зборів (парламенту) Туреччини влаштували бійку у сесійній залі.

Сварка, що переросла у бійку, виникла під час засідання, на якому розглядався проєкт держбюджету на наступний рік, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Дебати між депутатами правлячої Партії справедливості та розвитку та опозиційної Народно-республіканської партії (НРП) розгорілися під час обговорення бюджету міністерства внутрішніх справ Туреччини.

На засіданні був присутній міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу. У ході сесійного обговорення, між ним та між ним та одним із лідерів НРП Озгюром Озелем сталася суперечка.

Під час виступу одного з депутатів Народно-республіканської партії, депутати від обох партій піднялися та рушили до трибуни. У залі почалася словесна перепалка між представниками двох партій, яка згодом переросла в бійку. Через інцидент було оголошено 10-хвилинну перерву.

Розгляд проєкту бюджету на наступний рік у турецькому парламенті розпочався вчора. Опозиційна НРП розкритикувала цей проєкт, назвавши «бюджетом змови», та заявила, що не підтримуватиме його. У перший день бюджетних дебатів засідання тривало близько 12 годин.

Фото: sabah.com.tr

Источник