РФ стягує війська до Харківської області — ЗМІ

РФ стягує війська до Харківської області - ЗМІ

Фото: RFE/RL Росія націлилася на Харківську область

Супутник зафіксував момент стягування техніки та особового складу в бєлгородську Соболівку залізничними вагонами.

Росія продовжує стягувати війська до кордону із окупованою нею частиною Харківської області України. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на супутникові знімки Planet Labs 30 липня.

Знімки було зроблено 28 липня в районі села Соболівка Бєлгородської області, куди росіяни стягують війська залізницею. На кадрах зафіксовано збільшення кількості військової техніки та особового складу армії РФ порівняно із супутниковими фото місцевості за 19 червня.

 

За оцінкою військового експерта Олега Жданова, надалі цю техніку переміщують в основному в окупований Ізюм, а потім — на Слов’янський напрямок, де тривають бойові дії.

Журналісти нагадали, що раніше Генштаб ЗСУ неодноразово повідомляв: РФ активно використовує територію Бєлгородської області для бойових дій, зокрема намагається застосовувати звідти засоби радіоелектронної боротьби та запускає ракети.

Раніше повідомлялося, що російський правитель Володимир Путін наказав російським військам захопити Харків та решту неокупованої Харківської області. Кореспондент.net пояснював, яка ймовірність того, що Росія захопить Харків.

Джерело