Шойгу нагородив льотчиків за збитий дрон США

Шойгу нагородив льотчиків за збитий дрон США

Фото: Скриншот Російський «герой» на Су-27 таранить американський дрон

Льотчики нібито запобігли порушенням американським БПЛА кордонів району тимчасового режиму використання повітряного простору, встановленого з метою проведення «СВО», заявили в Москві.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу представив до державних нагород льотчиків винищувачів Су-27, які збили американський безпілотник MQ-9 Reaper в акваторії Чорного моря. Про це повідомило російське військове відомство у п’ятницю, 17 березня.

Уточнюється, що нагороджено льотчиків, які запобігли «порушенню американським безпілотним літальним апаратом MQ-9 кордонів району тимчасового режиму використання повітряного простору, встановленого з метою проведення «спеціальної військової операції»».

Російські військові заявляють, що «кордони району були доведені до всіх користувачів міжнародного повітряного простору та опубліковані відповідно до міжнародних норм».

При цьому не вказано ані прізвища російських «героїв», ані навіть нагороди, які вони отримали.

Нагадаємо, 14 березня російські літаки Су-27 збили американський дрон MQ-9 Reaper, який вів розвідку у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.

Росія заявила, що нібито не має відношення до падіння безпілотника — апарат «летів із порушеннями» і впав через різке маневрування. Але вчора Європейське командування США опублікувало відео з дрона, на якому зафіксовано атаку російських Су-27.

Також учора ЗМІ повідомили, що Росія нібито знайшла збитий американський дрон.

Джерело