Китай скасував обмеження після трьох років боротьби з коронавірусом — Коронавірус

Китай скасував обмеження після трьох років боротьби з коронавірусом - Коронавірус

Влада Китаю зняла жорсткі обмеження, які діяли в країні три роки через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє «Reuters».

Як зазначено в повідомленні, Китай відкрив морські та наземні перетини з Гонконгом і скасував вимогу для мандрівників, які прибули на карантин. Після зняття обмежень мандрівники почали вирушати до країни як повітрям, і землею і морем. Біля стійок реєстрації міжнародного аеропорту Гонконгу почали утворюватися довгі черги на рейси до материкових міст, включаючи Пекін, Тяньцзінь та Сямень. Журналісти стверджують, що там зараз зібралося щонайменше тисяча людей.

— Я така щаслива, така щаслива, така схвильована. Я не бачила своїх батьків багато років. Мої батьки не в доброму здоров’ї, і я не могла повернутися, щоб побачити їх, навіть коли вони хворіли на рак товстої кишки, тому я дуже рада повернутися і побачити їх зараз, — каже мешканка Гонконгу Тереза ​​Чоу.

Тим часом китайські інвестори висловлюють надію, що зняття обмежень у Китаї пожвавить економіку країни вартістю 17 трильйонів доларів. Зараз економіка Китаю зазнає найповільнішого зростання за останні 50 років.

У 2020 році Китай став осередком поширення коронавірусу. Тоді влада країни запровадила жорсткі обмеження. У грудні 2021 року країну охопила нова хвиля пандемії, але влада країни вирішила послабити карантинні обмеження.

Джерело