У «Дії» з’являться COVID-сертифікати українців, вакцинованих за кордоном — Коронавірус

У "Дії" з'являться COVID-сертифікати українців, вакцинованих за кордоном - Коронавірус

Фото: ГПСУ

Громадяни України, які вакцинувалися від коронавірусу за кордоном, зможуть згенерувати COVID-сертифікат у додатку Дія. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

— Через повномасштабне вторгнення мільйони громадян знаходяться в інших країнах. Але пандемія остаточно не відступила. На жаль, багато людей досі хворіють. Тому вакцинуватися та стежити за здоров’ям важливо. Бережіть себе, – написав Федоров.

За словами міністра, щоб згенерувати сертифікат про вакцинацію, українцям необхідно звертатися до сімейних лікарів, які внесуть дані до електронної бази МОЗ.

— Спершу слід звернутися до сімейного лікаря з паспортом та іноземним COVID-сертифікатом. Він перевірить справжність сертифіката, відсканувавши QR-код спеціальним зчитувачем та внесе інформацію до електронної системи охорони здоров’я (ЄЗОЗ), — написав глава Мінцифри.

Як зазначив Феддоров, після внесення даних до електронної системи пацієнт може згенерувати сертифікат у додатку в кілька кліків.

Джерело