Міжнародна платіжна система приєдналась до благодійної акції зі збору продуктів

ФОТО: VARUS

Начальниця Управління соцзахисту департаменту соцполітики міськради Ірина Максименко та директор з електронної комерції мережі супермаркетів Олег Спірін розповіли про благодійну акцію зі збору продуктів в супермаркетах на Дніпропетровщині.

Примножують допомогу. До благодійної акції зі збору продуктів в супермаркетах приєдналась міжнародна платіжна система. Відтепер кожен бажаючий може замовити через сайт торговельної мережі продуктові набори, а їх у подвійному розмірі передадуть переселенцям та самотнім літнім людям. Проект триває протягом місяця спільно з департаментом соцполітики. За цей час дніпрянам передали вже більше 300 продуктових наборів.

«Ми раді повідомити вам про реалізацію одного з довгограючих спільних успішних проектів.
На офіційному сайті VARUS будь-хто може оплатити продуктовий набір або за 250 грн, або за 500 грн. І він буде направлений у місто Дніпро і за потреби виданий громадянам, що належать до соціально незахищених верств населення. На сьогоднішній день отримано вже 344 таких продуктових наборів. Це 104 набори за 500 гривень і 250 за 250 грн», — каже начальниця Управління соцзахисту департаменту соцполітики міськради Ірина Максименко. «Наразі до нашого проекту приєдналася VISA – міжнародні платіжна система – яка подвоїть всі зусилля наших клієнтів. Наприклад, якщо ви обрали набор за 250 грн і оплатили його карткою VISA, VISA подвоює і територіальний центр Дніпра або іншого міста отримає 2 набори по 250 грн.
Долучайтеся», — зазначає директор з електронної комерції мережі супермаркетів Олег Спірін.

Джерело