Нові світлофорні об’єкти та оновлене дорожнє покриття у Кам’янському

Наперекір війні, Кам'янське продовжує удосконалюватися. Цього разу у місті встановили нові світлофори та оновили дорожнє покриття.

Встановили нові світлофори та оновили дорожнє покриття. Очільник Кам’янського Андрій Білоусов перевірив, як проходять ремонтні роботи в місті. На перехресті вулиць Аношкіна та Республіканської встановили 12-ть автомобільних, 12 пішохідних та 2-ва трамвайних світлофори. А на проспекті Аношкіна продовжують укладати дорогу. Усе роблять за спонсорські кошти.

«Це на даний час найбільш аварійна ділянка. За останні роки ми відкрили 8 таких світлофорних об'єктів на різних перехрестях міста, де найбільш напружена ситуація та велика кількість автомобілів», — коментує міський голова Кам'янського Андрій Білоусов. «Було вирізано велику ділянку дороги, близько 3 т метрів. Зараз проводять укладку асфальто-бетонного покриття. Всього в нас по проспекту Аношкіна близько 5 т метрів. Ця ділянка сама велика. Далі будемо продовжувати асфальтувати місто», — відзвітував директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дмитро Губський.

Джерело