Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today Транспорт зʼєднує Салтівку й Олексіївку.
Автобуси почнуть курсувати за основним маршрутом.
Із середи 6 липня змінився шлях прямування автобусу №263. Про це повідомили у Харківській міській раді.
За даними департаменту інфраструктури, транспорт курсуватиме за основним маршрутом:
- 602 м/р — вул. Гвардійців Широнінців — вул. Героїв Праці — вул. Жилярді — вул. Чебишева — вул. Чкалова — Харківське шосе — вул. Дерев’янка — вул. Космонавтів — вул. 23 Серпня — пр. Науки — вул. Ахсарова — пр. Людвіга Свободи — пр. Перемоги — вул. Клочківська (зуп. «УкрНДІ протезування»).
Раніше повідомляли: На Салтівській лінії метро потяги не курсують до кінцевої зупинки
Нагадаємо, 5 липня автобус №208 повернувся на Велику Данилівку.
Залиште відповідь